ANI F150 krāsošanas pistole

0.00

F150 sērijas pistoles ir projektētas un izstrādātas profesionāļiem. Krāsošanas pistoles vieglais svars un ergonomiskais korpuss padara to ideālu ilglaicīgam darbam un pasargā krāsošanas operatoru no noguruma. Krāsošanas veiktspēja apvienojumā ar krāsošanas vienkāršību padara krāsošanas darbu efektīvu.

Augstas kvalitātes materiāls apvienojumā ar augstu izstrādes precizitāti, ko izmanto krāsošanas pistoles ražošanas procesā, apvienojumā ar stingru kvalitātes kontroli katrai krāsošanas pistolei, padara šo izstrādājumu par profesionālu krāsošanas instrumentu.

 

 

Lasīt tālāk

ANI 200 krāsošanas pistole

ANI 200 krāsošanas pistole ir paredzēta profesionālai lietošanai. ANI 200 ir vieglākā un ergonomiskākā krāsošanas pistole savā klasē, kas padara to ideāli piemērotu ilgstošai izmantošanai, nenogurdina krāsošanas operatoru, līdztekus palielinot krāsošanas efektivitāti. Korpuss ir izgatavots no augstvērtīga alumīnija ar iekšējo un ārējo ķīmisko niķeļa apstrādi, kas padara ANI 200 izsmidzināšanas pistoli ideāli piemērotu ūdens bāzes krāsām.

Kategorija:
Lasīt tālāk

AR PRIEKU PALĪDZĒSIM RAST LABĀKO RISINĀJUMU TIEŠI JUMS

Kokapstrādes un metālapstrādes iekārtu tirdzniecība, konsultācijas un tehniskais atbalsts.