CEETEC P40

8,300.009,200.00

Augstas kvalitātes mehāniskās krāsas uzklāšanas mašīna CEETEC P40 – mazākā no krāsojamo mašīnu klāsta. Piemērota nelielām koka apstrādes rūpnīcām, uzņēmumiem, galdniekiem, būvniekiem, privātmāju īpašniekiem, kas vēlas krāsošanas procesu padarīt vienkāršu, ātru, ērtu un kvalitatīvu. Izmantojot CEETEC P40 būtiski tiek optimizēts resursu patēriņš – tiek izmantots 99% krāsas, ietaupīti darba spēka resursi un laiks.

Papildus informācijai aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem.

Nosūtīt ziņu

Lasīt tālāk

CEETEC A250

19,850.0020,900.00

CEETEC A250 – vidējas klases krāsojamā mašīna, piemērota nelieliem un vidējiem kokapstrādes uzņēmumiem. Nodrošina ērtu un kvalitatīvu krāsas vai koksnes aizsarglīdzekļa uzklāšanu.

Pieprasīt vairāk informācijas par preci.

Nosūtīt ziņu

 

Lasīt tālāk

Ceetec IP250

Krāsošanas iekārta Ceetec IP250 piemērota ražošanai 365 dienas gadā. Lieliski kalpos saliekamo māju būvniekiem, rūpnīcām ar lielu ražošanas apjomu. IP modelis paredz iespēju regulēt padeves virzienu un ātrumu, kā arī rotējošo birstu apgriezienu skaitu minūtē.  Iekārta būvēta, lai tās lietošana būtu vienkārša, ērta, ikvienam saprotama. Ir padomāts par vieglu apkopi un tīrīšanu

Lasīt tālāk

CEETEC IP250 TOUCH

Krāsošanas mašīna CEETEC IP250 TOUCH – 250 x 250 lielu sagatavju krāsošanai ražošanas līnijām vai lietošanai individuāli.
Iebūvēts skārienjūtīgs ekrāns, standarta programmas, regulējamas birstes un padeves ātrums palīdz sasniegt ideālu rezultātu – kvalitatīvu, vienmērīgu krāsas klājumu, maksimāli ekonomēt resursus un padara krāsas uzklāšanas procesu vienkāršu un ērtu. IP250 TOUCH ir viegli vadāma, viegli tīrāma, paredzēta lietošanai dienu no dienas. Pateicoties pārdomātajai mašīnas uzbūvei un funkcionalitātei, tā ir piemērota kokzāģētavām, māju ražotājiem un citām liela mēroga industriālām kompānijām pasaules tirgū.

Lasīt tālāk

CEETEC IP250 Combi

Ceetec Industry Combi apvieno tehnoloģijas no vairākām krāsošanas mašīnām vienā. Iekārta paredz gan krāsas uzklāšanu ar birstēm, gan no krāsas pistoles. Klājot krāsu ar birstēm, tā vienmērīgi tiek iestrādāta koka detaļā, savukārt krāsas uzklāšana ar krāsas pistoli ļauj iegūt vēl perfektāku gala rezultātu.

Krāsošana ar krāsas pistoli vienkārši pārslēdzama uz krāsošanu ar birstēm un otrādi.

Viegli kombinējama ražošanas līnijās.

Iekārta konstruēta kā Ceetec IP250, papildinot to ar krāsas pistoli. Klienti, kuri iegādājušies IP250, vēlas papildināt to ar krāsas pistolēm, to var izdarīt. Jebkurai Ceetec IP250 līdztekus birstēm iespējams uzstādīt krāsas pistoles.

Lasīt tālāk

CEETEC IVM250 – platām detaļām

Automātiskās krāsošanas mašīna Ceetec IVM250 paredzēta platu vai detaļu ar nelīdzenu virsmu apstrādei.

Ērti un vienkārši lietojama, kopjama un uzstādāma.

Izmantojot Ceetec IVM250  būtiski tiek optimizēts resursu patēriņš – tiek izmantots 99% krāsas, ietaupīti darba spēka resursi un laiks.

Neliela investīcija, kas atpelnāma īsā laikā.

Lasīt tālāk

CEETEC SP250 – šindeļu krāsošanai

Mašīna šindeļu krāsošanai. Ērti un vienkārši lietojama, kopjama un uzstādāma.

Izmantojot Ceetec SP250  būtiski tiek optimizēts resursu patēriņš – tiek izmantots 99% krāsas, ietaupīti darba spēka resursi un laiks.

Lasīt tālāk

CEETEC DUO FLEXSPRAY

Ekonomiska un daudzfunkcionāla automātiskās izsmidzināšanas mašīna ar iebūvētu 19 collu skārienjūtīgu ekrānu, vienkāršu vadības kontroli un zemu enerģijas patēriņu. Ceetec Duo FlexSpray ir viena no pieprasītākajām izsmidzināšanas mašīnām tirgū durvju, logu, mēbeļu un citu izstrādājumu krāsošanai. Inovatīvā izsmidzināšanas sistēma sniedz iespēju ātri nomainīt krāsu, tādējādi maksimāli samazinot mašīnas dīkstāves laiku. Krāsas nomaiņa neprasīs vairāk kā 2-3 minūtes. Mašīna ir veidota pēc principa, lai to būtu ērti un vienkārši lietot, visus uzstādījumus iespējams mainīt skārienjūtīgajā ekrānā.

Lasīt tālāk

CEETEC IS250

Slīpējamā mašīna CEETEC IS250 – vienkārša, ērta, efektīva. Pateicoties iespējai ātri un efektīvi mainīt iestatījumus un slīpēšanas galviņas, ideāli piemērota dažādu koka dataļu –  līstu, grīdlīstu, durvju apmaļu u.c.  – slīpēšanai.

Lasīt tālāk

Ruļļu konveijers

910.00

Ruļļu konveijers, 2m + 2m.

Lasīt tālāk

Krāsošanas birstmašīnas

CEETEC P40

8,300.009,200.00

Krāsošanas birstmašīnas

CEETEC A250

19,850.0020,900.00

Krāsošanas birstmašīnas

Ceetec IP250

Krāsošanas birstmašīnas

CEETEC IP250 TOUCH

Kombinētās krāsošanas mašīnas

CEETEC IP250 Combi

Krāsošanas iekārtas

Ruļļu konveijers

910.00

Automātiskās izsmidzināšanas mašīnas Ceetec

CEETEC DUO FLEXSPRAY

AR PRIEKU PALĪDZĒSIM RAST LABĀKO RISINĀJUMU TIEŠI JUMS

Kokapstrādes un metālapstrādes iekārtu tirdzniecība, konsultācijas un tehniskais atbalsts