Koka terases

Terase- tā ir vieta, kur siltajos vasaras vakaros pulcēties draugiem un ģimenei, vieta, kur nesteidzīgi baudīt rīta kafiju. Terase ir mājas daļa, kas paspilgtina vasaras skaistos mirkļus un, ja tā izvietota dienvidu pusē, pagarina silto laika apstākļu baudīšanas priekus.

Terase parasti tiek būvēta vienlaicīgi ar māju, vai arī pēcāk iekonstruēta tās priekšplānā vai aizmugurē.

Terases dēļus labāk izvēlēties no koka, jo koks ir dabīgs, omulīgs un bērniem draudzīgs materiāls. Salīdzinot ar akmeni, betonu, plastmasas vai ķieģeļu terases virsmām, koks saulē neuzkarst, nav bīstams kritieniem, ir patīkams saskarē ar basām pēdām un vienmēr lieliski iekļaujas ainavā.

Galvenais terases dēļu priekšnosacījums  –  tiem jābūt rievotiem. Rievotā virsma pasargā no slīdēšanas mitrā laikā un sniedz lielisku masāžu basajām pēdām.

Lai pasargātu terases dēļus no mainīgajiem laika apstākļiem – saules UV staru iedarbības un mitruma, tos noteikti vajadzētu apstrādāt ar krāsu, eļļu vai laku. Aizsarglīdzeklis aizsargās kokmateriālu no pelējuma un puves, un terases dēļiem palīdzēs saglabāt lielisku izskatu daudzus gadus.

CEETEC P40

CEETEC A250